Krízový plán v súvislosti s pandémiou Covid-19 prečítať

Aktuálne máme k dispozícií 28 voľných miest

REZIDENCIA NESTOR ZÁZRIVÁ - zariadenie pre seniorov

Bezpečie a starostlivosť

Vytvorili sme jedinečnú kombináciu útulného, bezpečného a starostlivého bývania seniorov. Vysoká kvalita života a vždy dostupná pomoc v komplexe uprostred prírody vytvárajú z Rezidencie Nestor Zázrivá jediný projekt svojho druhu na Slovensku, kde je možné pristúpiť ku svojim obyvateľom individuálne.

Harmónia a kvalita života

V lone harmonickej prírody a tradície slovenského vidieka, vďaka skúsenostiam našich ľudí, architektov a obetavosti personálu vytvárame skutočne bezpečný priestor pre všetkých, ktorí sa chcú sústrediť na naplnený život, odbremenený od komplikácií, ktoré môžu vyriešiť povolaní a skúsení odborníci a v bežných situáciách náš skúsený personál.

Individuálny prístup

Každý náš klient je individualitou. Každá individualita potrebuje špecifický prístup. Zázemie, ktoré vytvárame našim obyvateľom napĺňa špecifické potreby jeho obyvateľov od úvodných úvah o zdrojoch a forme financovania pobytu až po zabezpečenie odpovedajúceho prístupu ku nepretržitej 24hodinovej starostlivosti.

Vypočujte si rozhovor riaditeľky Sylvie Cibulovej s redaktorom Rádia Regina (RTVS) Marcelom Pálešom o kvalite života seniorov v zariadení Nestor Zázrivá.


Máte záujem o viac informácií?

Napíšte nám vaše telefónne číslo
a my vám zavoláme späť

Newsletter

Nezmeškajte žiadnu noviku, prihláste sa na odber

naspäť hore