Aktuality

Záleží nám na tom, aby sa naši obyvatelia cítili dobre

18.03.2016

Ľudia  vo vyššom veku, ľudia so zdravotným a psychickým postihnutím nemôžu, nevedia, alebo mnohokrát nechcú dať najavo svoje nároky a požiadavky na seba, ani na svoje okolie. V ich živote rozhodujú často drobnosti. Mnohokrát stačí, keď sa na nich usmejeme, prihovoríme sa im, podelíme sa s nimi o svoje radosti, starosti a takto im dáme najavo, že sú pre nás dôležití.

Usmiaty, pozorný a starostlivý personál vytvára príjemnú priateľskú atmosféru a pocit domova, aby naši obyvatelia mohli zažívať chvíle plné harmónie, spokojnosti a šťastia. Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme mali dostatok času porozprávať sa s našimi obyvateľmi, prejaviť im náš záujem, pochopenie a riešenie pre ich starosti, radosti, požiadavky a potreby. Radi sa podelíme o úsmev a ďalšie dôležité maličkosti, ktoré robia náš každodenný život krajším.

Teší nás, keď sa naši obyvatelia zapájajú do aktivít, ktoré pre nich pripravujeme. Snažíme sa vyplniť ich čas zmysluplne, aby sa čo najmenej zaoberali pochmúrnymi myšlienkami. Ku každému pristupujeme individuálne a podporujeme našich obyvateľov v aktivitách, ktoré ich bavia a napĺňajú.

Aj spoločný obed v jedálni je pre našich obyvateľov malá spoločenská udalosť. Kvalitná, a chutná strava je pripravovaná  vždy z čerstvých surovín podľa v zmysle pravidiel racionálneho stravovania, na ktoré dozerajú výživoví špecialisti.

Pomáhať ľuďom, ktorí sú na pomoc odkázaní je našim poslaním. Naši obyvatelia si zaslúžia úctu, rešpekt, ale hlavne pozornosť od každého z nás. Srdečne privítame každého, kto má záujem nás navštíviť a presvedčiť sa, akú kvalitu starostlivosti poskytujeme našim obyvateľom, v akom prostredí žijú. Osobne sa môžete presvedčiť ako sa postaráme o spokojnosť vašich najbližších.

 Späť na zoznam článkov

Máte záujem o viac informácií?

Napíšte nám vaše telefónne číslo
a my vám zavoláme späť

Newsletter

Nezmeškajte žiadnu noviku, prihláste sa na odber

naspäť hore